18 Mart 2013 #1692007

Turkcell Tarifem Sürem Bitmiş Haber Verme Gereği Duyan Yok!

2011 yılında operatörümü Turkcell'e taşıdım.Açıkçası 1 yıl boyunca da hiç sıkıntı yaşamadım.Ama benim taahhütlü tarife sürem dolmuş ve buna bağlı olarak aldığım fazladan 300 dakika ortadan kalkmış.Her şeyi olur olmaz mesaj atan turkcell de bunu mesaj atma gereği duymamış.Ve benden 5 ay boyunca bu farkı konuşma süresi farkı olarak almış.Son fatura normalin çok üstü gelince durumu farkettim.


Müşteri hizmetlerini aradım her menüye girebilen müşteri temsilcisi nedense tarifemin bittiği dönem ki mesajlara giremedi sistem hatasıymış , üstelik bana hatırlattı ki başka operatöre geçersem aldığım cihazın taksitleri bitmediği için ceza ödermişim.Hiçbir fırsatı kaçırmadığın için teşekkürler Turkcell.

Güneş 48 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimiz ile 20.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize tarifesi ve faturası hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Güneş19 Mart 2013

    Bugün Turkcell tarafından arandım fakat meşgul olduğum için açamadım. Akabinden mesaj geldi aradık açmadınız ama gün içerisinde tekrar arayacağız diye, ne arayan var ne soran. Şikayet cevaplanmış görünüyor ama çözümlenmiş değil.

  • Turkcell Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön