26 Nisan 2013 #1765714

Turkcell Tarifem Düzeltilmemiş!

Kullandığım tarifenin içeriği değiştirildiği için müşteri hizmetlerini arayıp tarifemi değiştirdim. Ben yaptım 700 paketine geçtim ve içeriğinde 700 dk 1500 sms 500 mb olacağı, toplam 37 tl ödeyeceğimi konuştuk. Tarifemin değiştiği tarihlerde yurt dışında idim. döndüğümde çok kısa bir süre ınternet kullandım ve hemen 15 tl ile ücretlendirilecektir mesajı geldi.


Tarifemin içinde 500 mb varken neden 2 mb kullanımının 15 tl olduğunu anlamak için müşteri hizmetlerini aradım. Daha önce konuştuğum çalışan hattıma interneti tanımlamamış ve onun hatasını ödememi bekliyorlar. elimden geleni yaparım, ödemem. Konuşmalarda kaydediliyor zaten, gereken her şekilde hakkımı ararım.

Ayşenur 20 Okunma

Cevaplar

  • Ayşenur01 Mayıs 2013

    Merhaba, şikayetim ve turkcell ile kurduğum iletişim sonrasında müşteri hizmetleri bana ulaşarak, başlatıldığını düşündüğüm fakat bir hata sonucu başlatılmayan internet paketi sebebiyle oluşan 15 tl lik internet kullanımının önümüzdeki ay hattımdan düşüleceği bilgisini vermiştir. İlgi ve düzeltme için turkcell e çok teşekkür ediyorum.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden inceleme sağlanmış ve yapılan işlem hakkında 27.04.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön