19 Temmuz 2014

Turkcell Tarifeleri Otomatik Olarak Aktif Hale Getirmiyor

Kullanmış olduğum ön ödemeli Turkcell hattımda yıldız tarife tanımlıydı. Tarifemin süresinin bittiğini belirten herhangi bir uyarı mesajı almadım. Tarife süremin bittiğini fark ettikten sonra 3 TL yükleme yaptım fakat üç gün sonra bakiyem kalmadığından dolayı arama yapamayacağım şeklinde bir hata aldım.


Müşteri hizmetlerini aradığımda yükleme yaptıktan sonra tarifenin aktif hale gelebilmesi için 24 saat beklemem gerektiğini söylediler. Yükleme yaptıktan sonra, 3G bağlantısı kullanıldığından dolayı 30TL'lik bakiyem 100KB'ı 1TL olan internet ücreti sebebiyle 3 gün sonra bitmiş dediler.


Yapmış olduğum 30TL'lik ücretin nakit iadesini istiyorum.

Muhittin 2.246 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Temmuz 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 11.07.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön