01 Şubat 2014 #2270728

Turkcell Tarife Ücretlerinde Haksızlık Yapıyor

10 yılın üzerindeki müşterisine 45 TL'ye sattığı paketi, yeni müşterilerine 39 TL'ye satması, çağrı merkezini kullanılamayacak kadar zorlaştırması ve Palladium alışveriş merkezindeki Genpa Turkcell bayiisinin sim kart kesmek gibi vasıfsız bir işlem için para talep etmesi ve oradaki temsilcinin müşteriye nasıl davranacağını bilmemesi (hemen karşısındaki AVEA bayiisinde hiçbir ücret ödemedim) gerçekten sadık müşterilere yapılmaması gereken bir şeydir diye düşünüyorum.

Reha 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizi 03.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön