08 Ocak 2016 #4601982

Turkcell Tarife Tutarsızlığı

Başka operatörden Turkcell'e geçeli 2 ay olduk. Kurumsal satış temsilcimiz bize sabit fiyat garantisi sözü verdi. Faturalarımızın mail adresine gönderileceğini söyledi. Bazı hatlarımız da duran tarife de olacaktı. Ama bunların hepsinin tam tersi oldu. Faturalar çok yüksek geldi. Bazı hatlar kapandı. Sözleşmelerin birer nüshası bize verilmedi. Bu şikayetlerimizi söylemek için her gün satış temsilcimizi arıyorum, tamam geleceğim, hallediyorum, demesine rağmen sorunlarımız bir türlü çözülmedi. Turkcell gibi bir firmada bu sorunları yaşadığımız için çok rahatsızım. İki yıl önce Turkcell deydik, bir satış temsilcisinin kurbanı olduk, geri döndük ama tekrar aynı sorunları yaşamak istemiyoruz.

Günaylar 65 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Ocak 2016

    Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön