31 Ocak 2014 #2269024

Turkcell Tarife Reklamıyla Yanıltıyor

Turkcell ve ekibi beni aldattı. 49 TL dedikleri tarifeyi ben hat geçişi yaptıktan sonra 62,00 TL olarak hizmet verecekleri bilgisini verdiler. Sorunla ilgili görüştüğümde böyle bir tarifemiz olmadığını söylüyorlar. Böyle bir tarifeniz yoksa neden bayinizin girişinde halen 1000dk, 1000sms, 2GB internet 49,00 TL ilanı mevcut. Ben geçiş yapmak istediğimde neden bu tarifeye geçiş sağlanamıyor bilgisi verilmedi. Beni mağdur ettiler ve bu olumsuz durumu kabul ediyor, fakat çözüm için maalesef yardımcı olamıyoruz bilgisi veriliyor. Bu tarifenin ilanı neden daha Turkcell bayinizde asılı olarak duruyor. Ben gibi başkalarını da mı mağdur etmek isteniliyor?

Mehmet 44 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet04 Mart 2014

  Turkcell mii bundan sonra bayisinin dahi önünden geçmek istemiyorum.

 • Mehmet31 Ocak 2014

  Ben bayinizin aldatmaca olarak asmış olduğu tarife ilanına istinaden hali hazırda kullanmış olduğum operatorumde olan taahutumu iptal ederek 109TL ceza ödedim Turkcell in daha profosyonel hizmet verdiğini düşünerek tabi yanıldığımı anladım, Turkcel yaşatmış olduğu hatayı bilip mağduriyetimi gidermek yerine halen halka açık olan bu sitede sorunun çözüldüğü havası yaratmaya çalıştığını görüyorum. reklamlarda Turkcel yanınızda demekle olmuyor Müşteri memnuniyeti dediğiniz olay.

 • Mehmet31 Ocak 2014

  Vermiş olduğunuz bilgi sadece şikayetiniz üzerine bayi hakkında gerekli işlemler yapılacağı doğrultusunda oldu. Bunun dışında herhangi bir çözüm süreci başlatılmadı. Kurumunuza bu uygulamayı yakıştırabiliyorsanız diyecek bir sözüm yok.

 • Turkcell Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön