07 Şubat 2014

Turkcell Tarife Önermek İçin Aramıyor!

Turkcell'in eskiden beri abonesiyim 1-Kaç ay önce 1 yıllık paket taahhüdüm dolduğu için Turkcell'den talepte bulundum bana önereceğiniz bir tarife var mı diye, talebiniz işleme konuldu denildi. Ancak bana ne dönen var ne de Turkcell'i aradığımda muhatap olacağım birisini bulabiliyorum. Turkcell'i aramalarımda isteğiniz işleme alındı sizi arayacağız deniliyor ancak ne arayan var ne soran, pardon fatura ödemelerimde geciktiğim takdirde hemen aranıyorum haklarını yemeyeyim, bu dönem zarfında da fazla fazla fatura ödüyorum, neyse bu konuda Turkcell'den şikayetçiyim..

Hüseyin 177 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 10.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Mevcut Tarifesi ve Tarifeler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön