21 Temmuz 2015 #3390146

Turkcell Tarife Değiştirmeme Ve Haksız İnternet Kullanım Ücreti!

Turkcell hattımı 5 yıldır kullanmaktayım son 1 sene içerisinde defalarca Turkcell mağazalarına gittim tarife değiştirmek için. Sürekli internet kullanmam gerektiğinden faturalı hatta geçmek istediğimi belirttim. Hat bir arkadaşımın adına ve onun kimliği ile gitmiş olmama rağmen defalarca o arkadaşımın yanımda olmadan tarife değiştiremeyeceklerini söylediler. O arkadaşımla aynı şehirlerde yaşıyoruz ve bir araya gelmemiz iş ve üniversite dolayısıyla imkansız. Son 5 günde kontörlü hattımda hiçbir mesaj ve arama yapmamama ve çok az İnternet kullanmama rağmen 50 TL İnternet ücreti kesilmiş.

Sefa 454 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 22.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön