20 Mart 2013 #1695845

Turkcell Tarife Değişikliğinde Sorun Çıkarıyor!

Turkcell de iki hattım var faturalı hattımın birinin tarifesini bir üst tarifeye geçirmiştim.
Sonra tekrar bir alt tarifeye geçmek istediğimde müşteri hizmetleri, benim sözleşme onayladığımı ve bir alt tarifeye geçmem halinde 80 lira ekstra fatura ödemem gerektiğini söylediler.


Konu ile ilgili onayladığım sözleşmenin ses kaydını istediğimde. Bizim sistemimizde mevcut ama size veremeyiz şeklinde bir cevap verdiler. İlginç olan şu madem ses kaydı var neden benimle paylaşılmıyor. Benim ses kaydımın olduğuna beni ikna etmeye çalışan kişi o şirketin çalışanı neden inanayım ?

Rüştü 23 Okunma

Cevaplar

  • Rüştü22 Mart 2013

    Zaten ben bunun aksini iddia etmiyorumki. Elinizde benim onayladığıma dair ses kaydı var ise bunu benimle neden paylaşmıyorsunuz. Size neden inanayım elinizde benim sözleşmeyi onayladığıma dair ses kaydı var ise ikna edin beni. Bu sizin yaptığınız bir nevi şantaj elimde alehinizde bilgi var, ama bunu sizinle paylaşamayız. başka tarifye veya operatöre geçerseniz bunu kullanırız Diyorsunuz resmen.

  • Turkcell Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden şikayete konu olan görüşme kayıtları incelenmiş ve sonucu hakkında müşterimize bilgi verilmiştir. Görüşme sırasında verilen bilgilerde eksiklik veya hata bulunmadığı tesbit edilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön