23 Şubat 2013

Turkcell Tarife Değişikliğinde Hata!

Vinn paketimin önceki tarifesi 4 gb 39 tl idi.Ben en yakınımda bulunan Tim ' e yani zengin grup iletişim 'e gittim.Bana uzun vadeli müşteri olduğumu ve yeni kampanyadan yararlanmamı istediler . Kampanya aylık ücret ve paket hakkında 5 gb 30 tl olduğunu söylediler ve eski tarifemi iptal edip bu kampanyadan yararlanmamı istediler bende kabul ettim ama 2 aydır ben işlerim ve yoğunluğumdan dolayı takip edemediğim için hem 4 gb 39 tl yi hemde 5 gb 30 tl yi ödüyormuşum.İptal işlemini işlem yapan şahıs bir önceki tarifemi iptal etmediği için her ay 69 ile 75 tl arasında ücret ödemişim.Bana bu işlemi yapan Tim'e gidip izah ettiğimde bana kimse yardımcı olmadı.

Hakan 545 Okunma

Cevaplar

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı01 Mart 2014

    tşkler

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizi 25.02.2013 tarihinde GSM ve irtibat numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön