16 Eylül 2013 #2014612

Turkcell Tarife Değişikliği Yapmıyor!

Faturalı hattımın üzerine 24 ay taahhütlü Nokia cihaz aldım sözleşmede ve Turkcell'in web sitesinde de ayrıntılı olarak yılda bir kere alt pakete doğru değiştireceğimi yazmasına rağmen müşteri hizmetlerini aradım tarife değişikliği artık yapmıyoruz şeklinde cevap aldım. Bana bildirmeden tek taraflı değişiklik yapılmıştır.


Tüketici heyetine de başvuracağım. Turkcell'e bunu yakıştıramadım.

Abdulkadir 88 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 19.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarife değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Abdulkadir'in Teşekkür Mesajı18 Eylül 2013

    ÇOK TEŞEKKÜRLER BANA YARDIMCI OLMAK İSTEDİĞİNİZİ BELİRTMENİZ BENİ ÇOK MUTLU ETTİ. MÜŞTERİ HİZ.YETKİLİLERİ VE TİM. LERDEKİ PERSONELE ÜRÜNLER VE HİZMETLER HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ VERİLİRSE DAHA MUTLU OLURUM.TEŞEKKÜRLER.

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön