07 Mayıs 2015

Turkcell Tarife Değişikliği Yapılmıyor!

Hizmet kalitesi açısından üst seviyede gördüğüm Turkcell'in yaklaşık 10 yıldır, sadık faturalı müşterisiyim, 06.05.2015 itibarıyla biten senelik taahhütlü tarifemi, kamuda çalıştığım için şartları bana daha çok uyan "akıllı kamu 3 gb" tarifesiyle değiştirmek istedim fakat Turkcell müşteri hizmetleri bunun mümkün olmadığını belirtti.


Numara taşıyıp gelen veya yeni numara alan müşteriler bu tarifeyi seçebilirken, benim gibi uzun yıllar Turkcell kullanan kamu mensubu birine bu tarifeyi seçtirmemek garip doğrusu. Sorunumun çözülmesini talep ediyorum, çözülmediği takdirde farklı operatörlere numaramı taşıyacağım.

Şener 139 Okunma

Cevaplar

  • Şener08 Mayıs 2015

    Müşteri memnuniyetini öne alan bir konuşma değildi, standart prosedürlerden bahsettiler ve sorunumu çözmeye yönelik bir uygulama olmadı

  • Turkcell Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 08.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarife değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön