25 Şubat 2013

Turkcell Tarife Değişikliği Yapılmadı!

Paketimi kamu eko pakete çevirdikten sonra, internet paketimi de "4GB" den "sınırsız 4GB"'ye geçirmek istedim. 11 Şubat 2013'te fiilen gittiğim müşteri hizmetlerindeki görevli bunun mümkün olduğunu söyledi, ancak 4GB'lık paketimin devir tarihi geçmiş olduğundan o paketi kullanmaya devam etmemi, kota dolunca zaten otomatik olarak yeni tanımlanan "4 GB'lık Sınırsız" paketin aktif olacağını söyledi.


Şimdi "online işlemler" android uygulamasından kontrol ediyorum bu gerçekleşmedi, ayrıca kota dolumu sonrası ilave ücretlendirme sms'i geldi 2 gün önce. 532'yi 23 Şubat 2013 saat 17:46:08 'de de arayıp aynı şeyleri sorduğumda aynı cevabı aldım. Ancak uygulamada bu olmuyor.Lütfen açıklayınız.

Cemran 194 Okunma

Cevaplar

  • Cemran27 Şubat 2013

    Sayın Turkcell Yetkilisi, İlgili konu için telefonla bana ulaşmaya çalıştığınızda müsait değildim. Ancak konu ile ilgili sorunumu, Turkcell Abone Merkezlerinizden birinde, yetkililer ile yüzyüze görüşerek çözüm getirdim. İlginiz için teşekkür ederim. Saygılarımla, Cemran Kırkpınar

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön