16 Şubat 2015

Turkcell Tarife Değişikliği Sorunu

Uzun yıllardır Turkcell'in hazırkart müşterisiyim. Ben paket tarifemi değiştirmek istediğimde bana zorla eski paket tarifemi kullanmam gerektiği yönünde baskı uyguluyorlar. Ben 500 dakikalık konuşma paketi kullanmak istemediğimi bana 250 dakikalık konuşma paketinin yeterli olacağını ifade etmek için bir tane müşteri temsilcisine ulaşamıyorum.

Ben istediğim zaman paket değişikliği yapamıyorum. Niye; çünkü ben daha önce 500 dakikalık ayda 25 TL vererek paket almışım. En az yine bu kadarlık bir ödeme yapmam gerekiyormuş. Benim için şuanda 250 dakikalık konuşma paketi yeterli. Aylık 15-20 TL arasında bir fiyat benim için uygun. Yok eğer olmuyor ise de operatörümü değiştirmek istiyorum.

Dilek 1.285 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimizi 21.02.2015 ve 23.02.2015 tarihlerinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön