24 Ekim 2016 #6762925

Turkcell Tarife Değişikliği - Alt Yapı Sorunu

İki gündür Turkcell müşteri hizmetlerini aramama (ulaşmak için dakikalarca beklemekte çabası) internet üzerinden işlemimi halletmek istememe rağmen teknik altyapılarındaki sorundan dolayı (25'inde kesilecek olan fatura tarihimi geçmemesi için çabalamama rağmen) Turkcell'in teknik alt yapı sorununu 2 gündür düzeltememesinden dolayı tarifemi değiştirememekteyim. Bir de sorunun kendinden kaynaklanmadığını söylüyorlar, sanki sorun benden kaynaklanıyor. Sonuçta bir sorun varsa ve çözülemiyorsa bunun sebebi Turkcell'dir.

Kadir 109 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön