06 Şubat 2014 #2279596

Turkcell Tarife Değişikliği

Turkcell kamu tarifesini kullanmakta iken durumuma daha uygun diye 20.4. 2013 tarihinde Turkcell.com.tr'den 12 aylık abonelik şartı ile aylık 400 dk'sı 24.00 TL olan kontrol sende paketine geçtim. Talebimin onaylandığına dair mesajda geldi ve mayıs 2013 tarihinden itibarende bu tarifeyi kullanıyorum.


Geçen gün tesadüfen Turkcell hesabımdan faturalarıma bakarken baktım ki benden sabit ücret olarak 35,01 TL vergi fon vs. toplamda her ay 38-40 TL kesilmiş. Hemen müşteri hizmetlerini aradım bana dedikleri sizin tarife değişikliğinizi biz onaylamamışız siz geçmişsiniz o halde bana kabul edildiğime dair mesajı kim gönderdi. Böyle bir durum olur mu. Fazla kesilen ücretlerin iade edilmesini istiyorum.

Orhan 49 Okunma

Cevaplar

 • Orhan09 Şubat 2015

  Maalesef şikayetim sonucunda sorunuma bir çözüm bulunmadı bende 18 yıldır kullandığım Turkcell den ayrılarak kullanmaktan memnun olduğum vodafone hizmet merkezine geçtim. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Orhan29 Mayıs 2014

  Maalesef Türkcell in yapmış olduğu bu haksız uygulamadan sonra 15 yıldır kullandığım operatörümü değiştirdim.

 • Orhan10 Şubat 2014

  Aboneler ödemekte oldukları faturalarını mutlaka kontrol etsinler.

 • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

  Müşterimiz ile 06.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 12 Ay Kontratlı Tarife Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön