22 Ocak 2016

Turkcell Tarife Değişikliği

Bolu Serde İletişim de 5076****100 No.lu hattıma tarife değişikliği yaptırdım (20 TL görüşme + 10 TL GB internet şeklinde) son ay gelen fatura 83 TL ve kendi inisiyatifleri ile 53 TL'ye düşürülüyor.


Yüksek fatura sebebini araştırdığımda ise karşıma Bolu Serde İletişim'in tarife değişikliğini internet aksaklık olarak işleme alınmadığıdır! Yani hiçbir tarifeye işlemi yapılmadan hattımı kullanıyormuşum ve aradaki 23 TL'lik farkında tarafımdan ödenmesi istenmekte. Kesinlikle benden kaynaklanmayan bu hatanın düzeltilmesini talep ediyorum!

Sabri 154 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 25.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.01.2016 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön