28 Eylül 2015

Turkcell Tarife Değişikliği!

Uzun sürelerdir Turkcell kullanıcısıyım. Kullandığım paket olan 500 dk., 1gb nete 45 TL aylık bedel ödüyorum. Firmanın sitesinden paketleri incelediğimde çok daha avantajlı paketlerin daha ucuz fiyatlarla satıldığını görüyorum. Hepsi bol paket 750 dk., 2 GB, 1000 SMS olan tarife yıllık olarak anlaşıldığında 35 TL' ye geliyor. Fakat ben bu tarifeye geçemiyorum.


Müşteri temsilcisiyle görüştüğümde, bu tariflerin yeni müşterilere uygulandığı, cihaz kampanyaları bulunduğu için bu tarifelere geçiş yapamayacağım bilgisini verdiler. Şimdi bu operatörü uzun süredir kullanmam ve sözde profesyoneller kulübüne dahil olmam ve taahhütlü cihaz almış olmam sebebiyle mi beni kazıklamaya çalışıyorsunuz?

Fatih 326 Okunma

Cevaplar

  • Fatih06 Kasım 2015

    Şu taahhütler bitsinde sizinle işim olmaz daha.

  • Turkcell Temsilcisi02 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 02.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimiz cihaz kampanyalarıyla belli kampanyalara geçebilmektedir. Müşterimiz bu kampanyalar hakkında bilgi aldığını belirtmektedir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön