22 Nisan 2015

Turkcell Tarife Değişikliği!

Hat babamın adına kayıtlı ancak yıllardır ben kullanıyorum. Dün tarife değişikliği için müşteri temsilcisi ile görüştüm ve bana bir "[email protected]" adlı bir mail adresi verdi. O mail adresine ise yazmam gerekenleri söyledi. Mailin gönderilmesinin ardından işlemimin onaylanacağını belirtti. Ben de denileni yaptım. Bugün faturamı görüntüledikten sonra müşteri hizmetlerini aradım ve işlemimin durumunu sordum ancak işleme alınmadığını ve başvurumun iptal edildiğini öğrendim. Yanlış bilgilendirilmenin yanı sıra işlemim tamamlanmadı ve ayrıca fatura kesim tarihinin geçmiş olmasından dolayı önümüzdeki ay da aynı fiyat üzerinden ödeme yapacağım söylendi. Mağduriyetim giderilsin.

Sibel 150 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 09.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Profesyonel 500 paketine geçiş talebi alınmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön