08 Ağustos 2016 #6144835

Turkcell Tarife Bilgilerinin Yanlış Aktarılması

Bugün müşteri temsilciniz ile yapmış olduğum görüşmede tarifemin değişikliği ile ilgili bilgi verildi. Kullanım şartları tarafıma uygun olduğu için kabul ettim. Müşteri temsilciniz 'değişik' bir üslupla konuştuğu için, yanlış anlaşılmaya mahal vermemek adına yapılan değişikliği bir sefer de ben tekrarladım ve bu şekilde uygun olduğunu belirttim.


Tarife detayları telefonuma SMS olarak geldiği zaman ise konuşulandan farklı olduğunu gördüm.
Hemen akabinde tekrar müşteri temsilcilerinize bağlandım, ses kaydının dinlenebileceğini, T******* isimli müşteri temsilcisi tarafından yanlış bilgilendirildiğimi belirttim. Bir süre bekletildikten sonra tarafıma bir yerlere başvurular yapmam gerektiği gibi önerilerde bulunuldu. Ben buradan başvuru yapmayı tercih ettim. Hatanızın düzeltilmesi hususunda gereği bilgilerinize arz ederim.

Aslı 70 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 13.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön