15 Ocak 2015

Turkcell Tarife Bilgilendirmesi Yetersizliği!

18.10.2014 tarihinde Çanakkale merkez Gür-tel de A**' dan Turkcell'e taahhüt vererek Hepsi 1000 Plus tarifesine geçiş gerçekleşti. Tarife ücretinin başka operatörlerden geçenlere 49 lira olacağı söylendi. İlk ay 49 lira geldi. İkinci aydan itibaren 66 lira fatura gelmeye başladı. Sorduğumuzda ise bir açıklama yapılmadı. Şikayet kaydı oluşturuldu tatmin edici yanıtlar alamadık.

Müşteri hizmetleri 1 ay önce 66 liradan 49 liraya tekrar düşürdü. Bu ay tekrar 66 lira geldi. Tarife başlangıcında olan yeterli bilgilendirmenin kişileri daha iyi yönlendireceğine inanıyorum. Bu konudan şikayetçiyim. Turkcell gibi kurumsal bir firmaya bu tarz amatör tavırlar yakışmıyor.

Atila 112 Okunma

Cevaplar

 • Atila08 Şubat 2015

  Turkcell yanlış bilgilendirme yapılmasıyla ilgili bir şey söylemiyor. İlk ay yaptıkları fatura indirimi de aslında yanlışı yaptıklarının dolaylı bir kabulüdür. Yüksek faturadan dolayı taahhüt bozmanın bedeli de eklendi. Çalışanlarımız bu konuda eğitilecektir benzeri cevap vermek müşerinin o sorununu çözmek için ne kadar yararlıdır

 • Atila17 Ocak 2015

  Bilgilendirme yapıldı, çözüm yok.

 • Turkcell Temsilcisi17 Ocak 2015

  Müşterimiz ile 17.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarifesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön