22 Eylül 2018
Yorum Yap
#10937823

Turkcell Tarafından Mağdur Edildim!

Yaklaşık 2 ay önce kullandığım hattı annemin üzerinden kendi üzerime almak için Zeytinburnu Turkcell 58. Bulvar şubesine başvurdum. İşlemi gerçekleştiren çalışan kimliği sisteme yüklerken bir hata yapmış ama bunu bize söylemedi, bize şu an sistemde bir sorun olduğunu ve daha sonra gelip kimliği onaylabileceğimizi söyledi. Aradan biraz zaman geçti ve SMS geldi abonelik belgelerinizi en yakın zamanda onaylatmazsanız hattınız aramalara kapanacaktır şeklinde. Bende hemen gittim Turkcell'e ve oranın müdürü gerekli belgelerin fotokopisini çekip merkeze gönderdiğini söyledi ve sorun olmayacağını söyledi ama ne yazık ki hattım 2 Eylül tarihinde kapandı. Tekrar Turkcell'e gittim ve yine aynı işlemleri yaptılar ve akış oluşturdular ve 4 Eylül tarihinde hattım tekrar açıldı. 13 Eylül tarihinde tekrar bir SMS geldi ve hattınıza ait abonelik belgeleri dijital kopyası geldi ama fiziksel kopyayı göndermeniz gerekiyor şeklinde eğer gelmezse 22 Eylül'de hattınız iptal edilecektir dendi. Bende 19 Eylül'de tekrar Turkcell şubesine gidip sordum onlarda mesaja itibar etmeyiniz fiziksel evraklar dün itibariyle kurye ile gönderildi dendi. Bende tamam dedim ve ayrıldım. Ne yazık ki bugün 22 Eylül ve hattım iptal edildi Turkcell'e gittim ve yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler hiçbir şekilde mağduriyetimle alakalı bir çözüm yolu sunulmadı ve en kötüsü de hattımı annemin üstünden kendi üstüme almam için 80 TL civarı bir miktar ödemem gerektiğini söylediler. Bunu daha önce söyleyen bir elemanları olmadı müdürleri de dahil. Şimdi soruyorum neden çok basit bir işlem için beni en az 6 7 kere şubeye gitmek zorunda bıraktınız ve işlemi bir türlü yapamamanıza rağmen neden benden 80 TL alınıyor ve bu 80 TL'den neden daha önce bahsedilmedi de hattım iptal olunca bahsediliyor. Kendi çalışanınızın yaptığı hata yüzünden neden ben bu miktarı ödemek zorunda kalıyorum. Benden istediğiniz tüm belgeleri getirdim defalarca gittim geldim o kadar uğraşmama rağmen bir işlemi halledemediniz. Tarafımdan kaynaklı hiçbir problem yokken hattımı iptal edip bende 80 TL istemeniz kabul edilecek bir durum değildir. Bu konuyla ilgili tüm ilgili yerlere şikayetimi bildireceğimden emin olabilirsiniz.

İbrahim İbrahim 155 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim23 Ekim 2018

    Konuyla alakalı tekrar dönüş yapmanızı rica ediyorum.

  • Turkcell Temsilcisi27 Eylül 2018

    Müşterimizi 27.09.2018 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler