09 Nisan 2015
Yorum Yap
#3166905

Turkcell Tarafından Devamlı Rahatsız Ediliyorum

532 75**** no.lu numaradan devamlı rahatsız ediliyordum. Şikayet yazdım beni aradılar ve bir daha rahatsız edilmeyeceksiniz. Sistemden sizin numaranızı devre dışı bırakıyoruz dediler ve işlem halledildi, gerçekten daha arayan soran olmadı.


Meğer her numara için ayrı işlem yapılması gerekiyormuş. Bundan bunu anlıyorum.


Bugün 532 757 **** no.lu numaradan arandım. Rica ediyorum artık rahatsız etmeyin.

Adem 188 Okunma

Cevaplar

  • Adem11 Mayıs 2015

    Yahu ben sizi aramak zorunda değilim. Sorun bende değil. Sorun sizde. Siz arayacaksınız beni. Ayrıca ben Turkcell de değilim. Neden bana durmadan mesaj gönderiyosunuz onu da anlamıyorum. İnsan neden kendi operatorunde olmayana mesaj atar. Aradınız evet aramadınız değil ama telefonda ses veren olmuyor. 100 kez alo dedim ses veren yok. Bumu arama. yazık size yazık. Bilinen kalitenize yazık.

  • Turkcell Temsilcisi10 Nisan 2015

    Müşterimizi 10.05.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları