01 Mayıs 2014

Turkcell Tarafından Aranarak Rahatsız Ediliyorum

05327572222 Turkcell numarası tarafından aranıyorum. Karşıma bir telesekreter çıkıyor ''onaylamak için şu tuşa hayır için bu tuşa basın'' seçenekleriyle baş başa kalıyorum. Ben kendi mobil servislerim, kampanyalar vs.. aranarak ya da mesaj yolu hiç rahatsız edilmiyorum ama Turkcell sağ olsun devamlı mesaj atıyor yetmiyor üstüne arıyor. Bundan sonra bilgi de dahil olmak üzere Turkcell'den hiçbir arama yapılmamasını istiyorum. Bu şikayetim ve çağrı merkezinize vermiş olduğum şikayetim dikkate alınmaz ise şirketinizi mahkemeye vereceğim.

Gönenç 207 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 01.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön