11 Aralık 2013

Turkcell Tarafından Adıma Hat Açılmış!

Başlıkta adıma açılmış olan hatlar dedim çünkü 1'i faturalı yaklaşık 10 adet haberim olmadan adıma açılmış hat bulunmakta. Başlatılan icra takibi sonucu faturalı hattı öğrendim hattı açan dağıtım merkezi ile iletişime geçerek borcun ödenmesini istedim zaten mahkemelik olan şirket borcu ödedi ödemesine ama 3 kez iptal formu doldurmama rağmen bu hat neden hala iptal edilmiyor? Neden hala fatura yansıtılıyor ? Adıma açılmış hatların numaralarını neden kimse vermiyor? Bu hatları neden kapatamıyorum? Yarın öbür gün bu hatlardan biri bir olaya karıştığında ben kime ne diyeceğim? Allah aşkına artık kapatın şu hattı artık!Turkcell'den şikayetçiyim.

Filiz 88 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Aralık 2013

    Müşterimizin şikayetine istinaden 27.12.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize,bilgisi dışında açıldığını belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi12 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön