14 Ekim 2016 #6690214

Turkcell Tanıtım Adı Altında Dokunmatik Ekrana Otomatik Mesaj Atıyor

Turkcell tanıtım mesajları başlığı altında size otomatik olarak ekranı kaplayan büyüklükte mesajlar atıyor size kalan sadece gelen mesaja ok veya ret diyerek tepki göstermek. Ancak reddetmek istediğiniz bir mesaj bazen geldiğinde aynı anda gelen telefona cevap verirken mesajı teyit edip garip servislere abonelik başlatabiliyorsunuz. Bu benim başıma geldi. Üstelik bu garip servisler sizi sürekli abone ettiği gibi bu servis bedelini Turkcell'i aradığınızda Turkcell sizi o servise yönlendirip paranızını iadesini oradan almanızı istiyor. Yani sizi abone edip paranızı emmek için Turkcell mesajı açılır halde gönderiyor. Ama iş para iadesine gelince kenara çekiliveriyor. Bu durum telefonla mağduriyetin önünün açacağa benziyor ve ne yazık ki ülkemizin güzide kurumlarından Turkcell'de bunun önünü açmış gözüküyor.

Birol 594 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 15.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön