18 Ağustos 2016

Turkcell Tamir İçin Verdiğim Telefon Kayıp!

TİM'den telefon aldım. Aldığım telefonda yaklaşık 1 sene sonra sorun çıktı. Servise gönderilmesi için telefonu aldığım yer olan Armoni Park içerisindeki Baltürk Turkcell bayisine verdim. Ürünü servise gönderdiler. Servis tarafından 1 ay sonra telefon tamiri yapıldığı bilgisi bana verildi. Fakat telefonu almaya gittiğimde MNG Kargo'da kaybolduğu ve kendilerinin bir sorumluluğu olmadığını ve çözüm için benim uğraşmam gerektiğini söylediler. Ben böyle şey görmedim. Kargoya veren ve takibini yapmayan kendileri ama bana gelip biz size yardımcı olmak için telefonu gönderdik diyorlar. Takip yapmayacaksanız almayacaksınız o zaman telefonu. Ürün kaybolmuş bana gelmişler biz sorumluluk almıyoruz diyorlar.

Yusuf 76 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Ekim 2016

    Müşterimizi 05.10.2016 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön