05 Eylül 2013 #1995532

Turkcell Tamir İçin Azami Süreyi Aştı!

Sony Xperia U marka ve model telefonumu arıza tamiri için 12/08/2013 tarihinde Turkcell'e bağlı Probim bilgisayar ve yazılım hizmetleri sanayi Babaeski şubesine (02885125****) verdim. Fakat telefonum normalde garanti şartlarında yazılı iade süresince tarafıma yapılıp gönderilmedi.


Bende tüketici olarak onarım hakkı kullanılmasına rağmen malın tamiri için gereken azami sürenin aşılması (garanti şartları 5. madde b bendi ) yüzünden mağdurum. Gerekli işlemlerin yapılıp tarafıma bildirilmesini talep ederim.

Yasemin 70 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön