26 Ekim 2016

Turkcell Tamamen Yanıltmaca

Gerçekten beni pişman ettiniz, yani yıllardır kullandığım hattan nefret ettirdiniz. Hazır kartlı iken faturalıya geçmeyi önerdiniz, "19 TL'yi geçmeyecek ödemeniz" dediniz 22 TL ödeme yapılması gerekiyor. Ayın 25'i dediniz fatura günü için. Arıyorum müşteri temsilcinizi "ödenecek faturanız yok" deniyor. Çıldırtmaya mı çalışıyorsunuz insanı? Hazır karta geri dönmek istiyorum. Neyse gereği yapın!

Arzu 119 Okunma

Cevaplar

  • Arzu28 Ekim 2016

    Beni arayarak Turkcel hazır kartımı aylık sadece 19 TL ödeyeceksiniz diye kandırarark faturalı hatta cevirdiniz. Bana gönderdiğiniz bilgide de 19 değil daha vergilerde dahil değildir Allah bilir 22 TL hesap çıkarttınız. Faturalı hatta geçmeseydim Turkcell'in bu kadar yalan dolan iş yaptığını bilemeyecektim demek ki. Herekese duyurulması gerekir ki ona göre hareket etsin millet, Turkcell i seçerken.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön