29 Ocak 2014 #2262864

Turkcell Tam Dönem Fatura Kesti!

Başka bir gsm şirketine taşıdığım hattımı sadece 6-7 gün kullandığım aydan tam ücretlendirerek fatura yansıtılmıştır.Fakat hattın açıldığı ilk aylarda yarım ay ücret alan şirket kapatmaya gelince 10 gün bile kullanmadığım,1 dk bile harcamadığım hattım dan tam ücret aldı.Aileme ait bütün Turkcell hatlarını tekrar değerlendirmem gerektiğini tekrar hatırlatan Turkcell'e teşekkürler!

Gürcan 69 Okunma

Cevaplar

  • Gürcan01 Şubat 2014

    sadece para kazanmak amacıyla kurulmuş

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön