11 Nisan 2014
Yorum Yap
#2392476

Turkcell Tam 5 Adet Adıma Usulsüz Hat Açılmış!

Yeter artık yeter 1 değil 2 değil tam 5 tane adımıza usulsüz hat açılıyor. Turkcell buna nasıl göz yumuyor? Bir iletişim merkezi bu kadar işleme nasıl izin veriyor? Adıma çıkarılan borç toplam 5000 tl'yi buldu ve bu işlemlerin hiçbirinde beni imzam yok. Taahhütlü telefon ve fatura borçları evime icra geliyor ve ben bunu iş yerimde öğreniyorum. Beni düşürdüğünüz duruma bakın bunların hiçbirini ödemeyeceğim ve bana yaşattığınız bu sorunların bu mağduriyetin hakkını arayacağım.

Kübra 138 Okunma

Cevaplar

  • Kübra11 Nisan 2014

    Beni aramanızın bir anlamı yok bu işlemi yapan arkadaş hala Turkcell bünyesinde çalışıyor kim bilir kaç kişiyi daha mağdur bırakacak beni arayacağınıza o kişiyi bulun ve iş çıkışını verin kimliksiz işlem yapmayı da geçtim sahte fatura kesiyor elemanınız ve merkeziniz ya olayın ciddiyetinin farkında mısınız.Bu hakka nasıl giriyorsunuz

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2014

    Müşterimizi 11.04.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler