Turkcell Talebim Olmadan Hattım Taşınmış

Aman Aman 6 gün önce

Uzun süredir kullanmadığım B*** hattım, bilgim ve talebim dışında 13.08.2020 tarihinde Turkcell’e taşınmış olduğunu öğrendim. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığım zaman hangi bayi ve kim tarafından transferin gerçekleştirildiği bilgisine ulaşılamadı. Turkcell bayisine gittiğimde, bu durumla ilgili olarak, Savcılığa suç duyurusunda bulunmamı önerdiler.

Savcılığa başvuru yapacağım zaten ama hattı taşıdığım için Turkcell bana ekstra ücret çıkaracak. Ayrıca hattımı kimin, ne amaçla kullandığını da bilmiyorum.

Bununla ilgili olarak, benim talebim, bilgim-belgem ve ıslak imzam olmadan işlem yaptıkları için Turkcell hakkında şikayette bulunmak istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Turkcell Logo Turkcell 6 gün önce

Değerli Müşterimiz, Hattınız ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğinizi irtibat numaranızla birlikte [email protected] üzerinden e-posta ile iletmeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Aktif bir Turkcell aboneliğiniz bulunuyor ise, "Dijital Operatör Uygulaması - Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek talebinizi iletebilir, durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Arzu ederseniz yukarıda belirttiğimiz belgeler ile birlikte Turkcell Mağazaları’ndan başvurabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

Turkcell Logo Turkcell 6 gün önce

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler