31 Ocak 2014 #2267558

Turkcell Taahhütümün Bittiğini Bildirmedi

Gerekli gereksiz her şeyi bildiren, SMS gönderen, başka operatördeyken bile arayıp bize gelin diyen Turkcell, 12 aylık taahhütümün bitim zamanını haber vermeyip yüksek tarifeden fatura gönderiyor. Bilgi verilmiş olsa taahhüdümü yenileyecekken, bu tutum nedeniyle operatörünü değiştireceğim.

Yavuz 60 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz04 Şubat 2014

    Telefon numaramı bugün itibari ile başka bir operatöre taşımış bulunmaktayım.

  • Yavuz31 Ocak 2014

    Bu robot cevap ile şikayet çözümlenmiş mi olur? Bu konuda herhangi bir işlem yapılamayacağı, Turkcell'in taahhüt süresi sonunda kullanıcılarını bilgilendirmek gibi bir politikası olmadığı söylenmişti. Aynı burada verilen benzer robot cevaplar ile geçiştirilmek istendi. Her şeyi bildirdiklerini fakat bunu neden bildirmediklerini sormuştum ancak buna bir cevap verilemedi. Taahhüt süresi sona eren ve bunu unutmuş olan kişilerin fatura gelene kadar bu durumdan haberdar edilmemesi ve bu sürecin fazladan gelir etmek amacı ile kötüye kullanıldığını düşünüyorum. Sonuç olarak benden fazladan tahsil edilen bir tutar var ve ne geri ödeniyor ne de başka bir şekilde telafi ediliyor. Bu nedenle artık Turkcell abonesi olmayacağım ve gerek çalıştığım firmalarda, gerekse çevremdeki kimseye Turkcell ile çalışmamaları yönünde tavsiyelerde bulunacağım. Bu şikayetim çözüme kavuşturulmuş bir şikayet değildir.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön