09 Nisan 2014

Turkcell Taahhütsüz Hatta Extra Fatura Çıkardı!

Turkcell'in faturalı hattını kullanıyordum. Hattımı özel sebeplerden dolayı iptal ettirdim.Taahhütüm sözleşmem yoktu.20 Şubatta hattımın kapatılması için TİM'e yazılı talimat verdim. Hattım 26 Şubatta kapatıldığı için bana extradan hiç kullanmadığım paketlerin faturası gönderildi.


Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde hattın 25'inde kapatılmamasından dolayı extra fatura çıktığı bilgisi verildi ama başvuruyu yaptığım 20 Şubat tarihinde hattımın şebekesi kesildi ve hattım kullanıma açıkmış gibi fatura tarafıma yansıtıldı.Faturayı kabul etmiyorum. Yetkililerinde gerekeni yapmasını rica ediyorum.!

Kübra 70 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2014

    Müşterimiz ile 09.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.03.2014 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön