06 Mayıs 2013 #1780020

Turkcell Taahhütname Merkeze Ulaşmadı!

Mart 2013 de İzmir Carrefour AVM Turkcell iletişim merkezinden numara taşıma yoluyla Yeni Kontrol Sende Yıllık Abonelik Kampanyasına Aylık 24 TL ) katıldım. Mart sonunda 25 tl fatura geldi. ödedim Nisanda Eksik belgelerim olduğuna dair mesaj aldım.Ay sonunda da 36 tl fatura çıktı. Karşıyaka TİM e gittiğimde belgelerimin Merkeze ulaştırılmamış olduğunu söylediler.


Yeni bir taahhütname doldurdular Faturamın 24 tl ye düştüğünü söylediler. 4 gün sonra baktığımda Nisan faturamın yine 36 tl de kaldığını önümüzdeki ayın faturasını 24 tl ye düşeceğini gördüm. Ben numara taşıdığımda değil sonradan taahhüt yapmış pozisyonuna düşürüldüm. 2ay boş yere 10ar tl ödemiş oldum.Turkcell haklı ben haksız oldum.

Osman 37 Okunma

Cevaplar

  • Osman27 Haziran 2013

    Sonucu beklemeden zaten hemen hattımı taşıdım Diğer bir hattım daha vardı onuda taşıdım.

  • Turkcell Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 08.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin hattına dair bilgiler kontrol edilerek detaylar paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön