29 Nisan 2013 #1768854

Turkcell Taahhütlü Kampanya Cihaz!

Kamu tarifelilere 24 ay taahhütlü olarak TURKCELL Maxi PLUS 5 telefonu aldım. Aldığım telefondan hiç memnun kalmadım. Şebeke ve kablosuz ağ çekimi çok zayıf. Bunu Turkcell müşteri hizmetlerine 3. gün bildirdim. Yapacak birşey yok, geri alamıyoruz diyorlar. 48 saat içinde size tekrar dönülecek denildi. 148 saat sonra döndüler. Ve arayan kişinin dediği çok ilginç "siz bunu araştırmadan mı aldınız, almadan araştıracaktınız." dedi.


Daha önceki cihaz kampanyasından da almıştım ve gayet memnundum. Hiç bir sorun yaşamadım. Arayan Turkcell yetkilisine göre Acaba bu cihazlarda böyle bir sorun olduğunu bile bile mi satıyorlar! Ben bunu kullanamıyorum ve geri vermek istiyorum. Yasal yollara başvuracağım.

Hüseyin 113 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin18 Mayıs 2013

    22.04.2013 de görüşüldü diye yazmışsınız da ne görüşüldüğünü ve daha önce ki görüşmelerimizi niye yazmıyorsunuz. Ben bu TURKCELL MAXIPLUS 5 cep telefonunu 14.04.2013 akşamı aldım.Ertesi gün tam kullanamadım ve bana mesaj geldi., sim kartınızı değiştirin diye işlerimin yoğunluğundan ertesi gün telefonu aldığım bayiye gittim ve değiştirdim. Fakat şebeke çekim sorunu ve kablosuz ağ çekim sorunu devam etti. Bayiye söyledim bu niye böyle diye baktı aynı sorunu gördü ve bana telefonu bırakın teknik servise gönderelim dedi. 2 gün önce alınan telefonu teknik servise gönderecekler bana başka telefonda vermeyeceklermiş. Bende böyle birşey olmaz başka telefonum yok dedim. Başka telefon verin dedim. veremiyoruz şikayetinizi Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayın iletin dediler. Buna istinaden 17.04.2013 akşamı aradım durumu anlattım. Size 48 saat içinde dönülecek dendi. Fakat 22.04.2013 de yani 5 gün sonra döndüler. Arayan yetkilide daha önce yazdığım sorunların var olduğunu bilerek sattıklarını imaa ederek siz bunu araştırmadan mı aldınız diye söyledi yani bilerek ayıplı mal satıyorlar ve geri almıyorlarmış, böyle bir şey yapmaya haları var mı? yasal yollara başvurdum sonuç bekliyorum. 12-13 yıllık Turkcell abonesi idim. Adıma kayıtlı başka hatlarımda var hepsini kapatıp başka operatöre geçeceğim.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 22.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön