14 Şubat 2013

Turkcell Taahhüt Vermişim Gibi İşlem Yapılıyor!

Avea kullanıcısıyken Turkcell tarafından arandım , kullandığım tarifeden daha iyi bir tarife teklif ettiler ve Turkcell'e davet ettiler . teklifi kabul edebileceğimi ancak taahhüt vermeyeceğimi söyledim kabul ettiler ! en yakın Turkcell bayisine gidip işlemleri tamamlamam söylendi , gidip gerekli evrakları imzaladım ve tekrar sordum ''taahhüt yok değil mi ? '' evet dendi.


Yaklaşık 10 ay hattı kullandım ve 5 gün önce tekrar Avea' ya dönüş yapmak istedim, başvuruda bulundum hemen akabinde Turkcell bana taahhütten erken ayrıldığım gerekçesiyle ek ücret ödemem gerektiğini iletti. Bu problemin biran önce çözülmesini rica ediyorum.

Cihan 58 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 14.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize fatura kalemleri ve kampanya ücretlendirmesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön