16 Eylül 2013 #2015217

Turkcell Taahhüt Vermediğim Halde Cayma Cezası İstiyor!

Turkcell benim adıma olan hattı kapattırmak istediğinde taahhüt verildiği için cayma tazminatı
istiyor. Bu taahhüdü ben vermedim beni bağlamaz artık. Tüm Turkcell hatlarımı internetimi her şeyimi kapatıyorum. Bıktırdınız Turkcell olarak, bu zihniyetle uğraşmamam dava bizi bekliyor.

Zeynep 160 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizi 22.09.2013 ve 23.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön