01 Nisan 2016

Turkcell Taahhüt ve Paket Şikayeti!

Adıma kayıtlı hattımdan taahhütlü olarak cihaz aldım. Mart ayında son taksiti bitecek olan cihazımdan nisan ayı içinde bir taksit tahakkuk ettirildiğini öğrendim. Bunun yanında sözleşmeniz bitti bahanesiyle 30 lira olan paketim Nisan'da 45 liraya çıkarıldı. Yani geçen ay cihaz ve paket için ödediğim ücret 62 lirayken şimdiki güncel borcum 80 liraya çıkartıldı. Bu durumda Turkcell kendiyle çelişerek hem bir cihaz taksitini fazladan alıp, hem de paketin ücretini değiştirerek ne elde etmeye çalışmaktadır? Bu mükerrer bir hata mı yoksa bir şirket politikası mıdır? Yukarıdaki sorunumu öncelikle çağrı merkezi sonra mail olarak [email protected] adresine iletmeme rağmen hiçbir dönüş alamadım.

Mustafa 326 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa08 Nisan 2016

    hiçbir şekilde sorunuma çözüm getirilmedi. Sadece haklı olduklarını ispat etmeye çalışıyorlar. Hattımı taşımak için başvuru yaptım. En kısa zamanda kurtuluyorum.

  • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 04.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturaları hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön