Turkcell  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Turkcell  Taahhüt Elbet Biter!

276görüntüleme
Burak
Burak 25 Kasım 2020 15:52

Turkcell'in en yeni saçmalığı. Başka bir hizmete ait faturamı ödemediğim için cep telefonumun internetini kesmişler! Siz kafayı mı yediniz? Benim cep telefonumun borcu yokken internetimi nasıl kapatırsınız! Bu taahhütlerim bitince bedava deseniz yine kalmam Turkcell'de! Gelen mesajı da aynen paylaşıyorum.

Gelen SMS:adınıza kayıtlı diğer hat/hatlarınızın ödenmemiş fatura borcu nedeniyle bu hattınız internet kullanımına kapatılmıştır. Bilgi almak için Turkcell müşteri Hizmetlerine +90532****5'den ulaşabilirsiniz. Hattınız açıldıktan sonra aktif internet kullanımı için lütfen telefonunuzu bir kez kapatıp acınız. 

Turkcell Logo
Turkcell25 Kasım 2020 15:52

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

Turkcell Logo
Turkcell26 Kasım 2020 14:32

Değerli Müşterimiz, Adınıza kayıtlı hatlardan birinde, son ödeme tarihi geçmiş açık tutar bulunması durumda kullandığınız diğer hatlarınız risk durumuna bağlı olarak SMS ya da Data kullanımına kapatılabilir. Tüm hatlarınızda son ödeme tarihi geçmiş ödemeler yapılmadan kısıt kaldırılmaz. Bu konuda tüm hatlarınıza SMS ile bilgi verilmektedir. Otomatik olarak yapılan kapama işlemine ne yazık ki müdahale edemiyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı çağrı merkezi kanalımızdan bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

Burak
Burak26 Kasım 2020 17:29

Bana var olan durumun açıklamasını yapmayın olay zaten gayet açık. Benim sorduğum soru şu. Cep telefonumun borcu yokken parasını ödediğim hizmeti niye kullanamıyorum? Böyle bir risk analizimi var? Bu resmen dolandırıcılık. Zaten Turkcell bitti benim için. Ödediğim faturaları görüyorsunuzdur aylık. 4 senedir 300-500 TL altında faturam gelmez hepsini ödemişim. Hangi riskten bahsediyorsunuz siz?

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler