26 Ekim 2016 #6783871

Turkcell Taahhüt Bitmiş  Haber Verilmiyor

Normalde 107 olan faturam 145 TL olmuş ekim ayında. Turkcell'i aradım, temsilci taahhüt bitmiş diyor. Üç ay önceden bilgisi verildi size diyor. Her reklamı mesaj olarak atan Turkcell, taahhüt bitince mesaj atmıyor. Hiçbir şekilde bilgilendirme yapılmadı. Taahhüt bitince tarifenin ücreti farklı olmuş ama benim haberim yok. Paramı geri istiyorum. Yetkililerin ilgilenmesi gerekiyor. Şikayet kaydı oluşturulmadı, öyle bir hakkım da mı yok müşteri olarak?

Damla 75 Okunma

Cevaplar

  • Damla03 Kasım 2016

    İnceleme yapıldıysa müşteri temsilciniz neden beni aramadı? Kaç gün geçti olayın üstünden ve problemimi hala çözmüyorsunuz. Tarife değişikliğini bana sormadan yapma hakkınız yok. Haberim olmadan fazla ücret aldınız, paramı geri istiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön