17 Kasım 2014

Turkcell Taahhüt Bitiş Tarihi Hakkında Yanlış Yönlendirme!

Şikayetim taahhüt konusunda Turkcell müşteri hizmetleri yaptığım konuşmalarda taahhüt 25.11.2014 tarihinde bittiğini söylediler. Ertesi gün tekrardan müşteri hizmetlerini aradım taahhüt bittiğinde paket değişikliğine gitmek istediğimi söyledim. Karşıma çıkan ilk müşteri hizmetleri taahhüt bitmeden yapamam dedi. Acemi olduğunu anladım.


Tekrardan müşteri hizmetlerini aradım taahhüt bitiş tarihinin 24.12.2014 olduğunu söyledi. Bir ay kaldığını söyledi. Başlangıcı 24.11.2013 olan taahhüt nasıl 24.12.2014 bitiş tarihi oluyor ve beni yanlış yönlendiriyorlar. Bu konu hakkında şikayetçiyim. 12 aylık bir taahhüt neden bir ay fazla benim isteğim dışında uzatılıyor bu konuyu düzeltin.

Murat 580 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 24.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kontratlı tarifesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Murat18 Kasım 2014

    Neyi araştırdıklarını cok merak ettim dönüş bile yapmadılar

  • Turkcell Temsilcisi17 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön