27 Ocak 2014 #2260001

Turkcell Taahhüdüm Bitmeden Bitmiş Gibi Ücretlendirme Yaptı!

12 ay taahhütlü olarak hattımı kullanıyordum fakat taahhüdümün bitmesine daha 10 gün kala ücretlendirmemi yeni dönem üzerinden yaptılar ve yeni döneme ait fatura kesilecek oysaki benim taahhüdüm 6 ocak 2014'te bitmekte faturam ise 9 ocakta kesilmekte benim görüşmemin yüzde doksan dokuzu eski dönem ait olmasına rağmen neden bana yeni dönem sanki ben hiç taahhüt vermemişim gibi ücretlendiriliyorum? Benim bu operatörden ayrılmamın asıl sebebi operatörün bu şekilde haksız kazanç elde etmesi olarak değerlendirmemdir.

Özcan 26 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 28.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Taahütlü Tarifesi ve Ücretlendirmesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön