28 Kasım 2015

Turkcell T60 Cep Telefonu Problemi!

T60 cep telefonu satın aldım. Daha alo demeden servise gitti. Kullanıcı hatası dediler 90 TL ödedim. Geldiğinde ürün yine hata verdi. Tekrar gönderdim servise 172 TL ücret çıkardılar. Turkcell'i aradım ses yok. Tweet attım yalan dolan bilgiler. T60 telefonun distribütörü olan Turkcell sattığı ürünün arkasında durmuyor. Karabük Yankı iletişim de konuyu ağırdan alıyor.

Kerim 106 Okunma

Cevaplar

  • Kerim04 Aralık 2015

    Kaç defa iletmem gerekiyor.? KVK denen servis sim kart yuvası arızalı diye 90 TL'ye yaptı. Telefon geldiği gibi geri gitti. çünkü her tuş kilidine alındığında yeniden başlat hatası vermeye başladı. Sonra servis kırılma var deyip kullanıcı hatası var dedi. Beni aradılar. Neresi kırılmış dediğimde bomba cevap. Sim kart yuvası... Kendi yaptıkları yer kırılmış. Oysaki benim servise gönderme gerekçem yeniden başlatma hatası vermesi. Ben diyorum elma servis diyo armut...

  • Turkcell Temsilcisi02 Aralık 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön