10 Şubat 2014 #2285656

Turkcell Sürpriz Borç Çıkardı!

Belirtmiş olduğum hattı yaklaşık 3 ay önce iptal ettirdim ve tüm borcunu ödedim. Bir müddet sonra TİM'e gittiğimde borcum olduğunu öğrendim. Şimdi soruyorum; Tüm borcumu kapatırken neden ödeyemiyorum? Neden bilgi verilmiyor, neden bana yazılı veya sözlü bilgi verilmiyor? Eskaza öğrenmesem kim bilir ne kadar ödeyeceğim? Ama kimseye hesap soramıyorum. Kimseye hesap soramazsam bende Turkcell'den alışveriş yapmam.

Yavuz 55 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz10 Şubat 2014

    Sayın Turkcell yetkilisi; Arayan arkadaşlar bize hikaye anlatıyor, sorun çözme veya karşı tarafı anlama namına bir şey yapmıyorlar.

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 10.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.10.2013 Tarihli Faturası ve Hat İptal Süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön