27 Mart 2013 #1710538

Turkcell Süreli ve Kotalı İnternet Paketine Yüklü Fatura!

Turkcell'den 2 yıl taahhütlü ve kotalı mobil internet paketi aldım. Süre içinde tüm faturalarımı ödedim. Sürenin bittiği gün internetin kesileceği düşüncesindeydim.


Ancak sürenin bittiği gün aklımda değildi. Paket aşımı adıyla, aylık ödememin 3 katı fatura gönderdiler. Ben bu haksız talebe karşı ödeme yapmadım. Beni icraya verdiler. Hukuk mücadelemi sonuna kadar sürdüreceğim.


Davayı kazandığımda, buradan, sosyal medyadan herkese duyuracağım. Emsal teşkil eder de benim gibi haksızlığa uğramış milyonlarca insan paralarını faiziyle geri alır.

Kemal 36 Okunma

Cevaplar

 • Kemal29 Mart 2013

  Benimle konuşacağınız bir şey yok.Her şey önünüzde yaptıklarınıza maazeret mi dinleyeceğim. Ben 2 yıl süreli ve kotalı paket aldım.Süre içinde tüm faturalarımı ödedim. Süre bittikten sonra yeni paket talebim olmadı. Bu durumda internet hizmetini durdurmanız gerekiyor. Televizyon reklamlarında şöyle diyorsunuz:"İnternet paketimizde süpriz faturalarla karşılaşmayacaksınız!!!" Süpriz faturalarla neyi kasteddiğinizi siz çok iyi biliyorsunuz.. Bana cevabınız şu olmalıydı:Özür dileyip, bocumun olmadığını ve hukuki takibin kaldırıldığı olmalıydı... Sizin yapamadığınızı ben hukuk savaşımla alacağım. Turkcell mağdurları derneğini kurup milyonlarca mağdurları biraraya getireceğim. Ben emekliyim, bundan sonra kendimi haksızlık larla mücadeleye adayacağım.

 • Turkcell Temsilcisi29 Mart 2013

  Müşterimizi 29.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Kemal28 Mart 2013

  Bu cevapları yazanlar benim gibi sorunu olan binlerce insanlardan şikayetler alıyorlar.Onlar gayet iyi biliyor ki bu Türkcell'in insanların zaaflarını kazanca dönüştürme stratejisinden başka bir şey değil. Bu yolla kazanılan paralar'ın akıl almaz boyutlarda olduğunu tahmin ediyorum. Bu konuda herkes birlik olup firma'nın elde ettiği haksız kazançları faiziyle geri almak ve firmaya gerekli dersi vermek lazım. Herkes uğradığı haksızlığı sosyal medya'da duyursun.....

 • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön