27 Ocak 2014 #2257563

Turkcell Sürekli Mesaj Gönderiyor

10 yıl civarı kullanıp ücretler sebebiyle farklı bir operatöre geçtikten sonra diğer operatörde performans sıkıntısı yaşadığım bir dönemde Turkcell'den gelen size özel teklif sunmamızı ister misiniz oto mesajına olumlu yanıt verdim ve sonra ilk görüşmede yine fiyattan dolayı daveti reddettim.
Fakat 2 yılı aşkın süredir belirli periyotlarla bu oto mesaj telefonu gelmeye devam ediyor ve artık reddediyor olmama rağmen. Ayrıca mevcut müşteriye ya da potansiyel müşteriye oto mesaj görüşmeleri göndermenin samimiyetsiz ve rahatsız edici olduğunu düşünüyorum.

Hasan 120 Okunma

Cevaplar

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı30 Ocak 2014

    Hızlı geri dönüş yapılarak şikayetim çözülmüştür. Turkcell sosyal medya ekibinden Hüseyin Bey'e teşekkürler.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Kampanya Sms'leri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön