17 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2454630

Turkcell Sürekli İstenmeyen Mesajlarla Rahatsız Ediliyorum

2008-2009 yılları arasında iznim olmadan benim adıma faturalı hat düzenlenmiş konu ile alakalı hala İzmir adliyesinde dava devam etmekte buna rağmen Turkcell'den farklı numaralarla ya da avukatları tarafından aranıp borcumu yapılandırdıklarını söyleyerek borcu ödemem konusunda sürekli baskı yapılıyor. Konu ile alakalı sürekli davanın devam ettiğini söylesem de aranıp rahatsız ediliyorum.

Fatih 751 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2014

    Müşterimizin talebine istinaden 17.05.2014 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları