13 Ocak 2014
Yorum Yap
#2228715

Turkcell Sürekli Hattımdan TL Düşüyor

Ayda 19 tl'ye 200 dk her yöne, Facebook+Twitter sınırsız diye kabul ettim ancak ne yaptıysam olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım kontrol ettiler. Girmem gereken linki yolladılar yine tl düştü. Teknik servise yönlerdiler yine tl düştü. Facebook açıp hiçbir yeri tıklamadan geri kapatıyorum tl düşüyor. Gerçi bu ay son buda bana ders oldu operatör değiştireceğim.

Orhan 92 Okunma

Cevaplar

 • Orhan20 Ocak 2014

  sayın turkcell yetkilileri ben sizin müşteri hizmetlerinizden yardım alamadığım için şikayetim var sitesindeyim müşteri hizmetlerinizdeki telefon konuşma kayıtlarımı dinlerseniz bana hak vercekseniz teknolojiniz mükemmel ancak telefon açıldığında her şey bitiyor her çıkan personel farklı şeyler söylüyor

 • Orhan18 Ocak 2014

  benden hala tl düşmekte benim telefonumu kapatmam günün her saati açık kimse beni aramadı

 • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2014

  Müşterimizi 15.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi14 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler