15 Nisan 2013 #1742415

Turkcell Sürekli Çağrı Bırakıp Aradık Diyor!

Turkcell çağrı merkezinin veya çözüm merkezinin en belirgin özelliklerinden birisi kontörü biten birinin yaptığı gibi sürekli çağrı bırakılıyor sonrada kayıtlara biz aradık ulaşamadık diye geçiliyor ; veya benim cep telefonuma mesaj geliyor. Taktik mi nedir bu anlamış değilim.


Üstelik çözüm diye arayan müşteri temsilcileri sanki kavga için arıyorlar ki biz bir daha şikayette bulunmayalım ben yaklaşık bir ay önce bir şikayette bulunmuştum özet yazayım sekiz gb internet paketimin akıbetiyle ilgili bana dönerseniz çok sevineceğim artı 3g internet kullanıcısıyım kaplumbağa hızından dolayıda Turkcell e teşekkür ediyorum durduk yerde donması da ayrı bir sorun.

Mahbup 24 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizi 16.04.2013 ve 17.04.2013 tarihlerinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön